Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-03-23 23:25:54

Adam 2400

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 9
Punktów :   

Przedstawmy się :)

Tutaj piszemy parę słów o sobie:

Adam Warszawski z Łodzi.
Jestem pomysłodawcą tego wyjazdu, ale organizatorami mam nadzieję będziemy my wszyscy. Mam 21 lat, studiuję i mieszkam od urodzenia w mojej pięknej Łodzi. Od kilku lat chodzę po górach, co stało się od niedawna moją pasją i obsesją. Niedawno moja kolezanka zaraziła mnie jeżdżeniem autostopem stąd narodził się pomysł wyjazdu w Pireneje stopem.
Studiuję Turystykę i Rekreację na UŁ na 3 roku. Poza chodzeniem po górach uwielbiam sport: piłkę nożną, bieganie, rower i różne inne rzeczy, muzykę, szczególnie reggae, picie piwa i robienie różnych mało konstruktywnych rzeczy Nie lubię jak się nic nie dzieje

Offline

 

#2 2010-03-23 23:52:06

Maxend

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstawmy się :)

Przemek D. ze Szczecina.
Jestem studentem 4 roku Inżynierii Chemicznej na byłej Politechnice Szczecinskiej, obecnie Zachodniopomorski Uniwersyter Technologiczny.

Uwielbiam muzyke, teatr, uczycć sie jezyków obcych, poznawać nowych ludzi. Jestem osoba otwartą i dowciapną, ale potrafie być poważny. Posługuje sie niemeickim na poziomie B2, angielski A2-B1.
Raczej cięzko cos o sobie napisać, dlatego lepiej abyście osobiscie mnie poznali.

Od nie dawna jezdze autostopem, ale dzięki portalowi Hospitality City, zaczynam odkrywać nowe oblicze zwiedzania świata w sposób łatwy i tani.

Offline

 

#3 2010-03-24 03:46:39

asia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstawmy się :)

Jestem Asia i nie lubię oliwek.

Pochodzę z Oleśnicy i studiuję we Wrocławiu (to takie miasto pod Oleśnicą).
Kocham podróże, nie tylko autostopem, lubię konie, łyżwy, rower, muzykę Kaczmarskiego i książki Cejrowskiego.
Nie lubię ładnej pogody kiedy muszę siedzieć na uczelni i zmywania naczyń.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bdsczestochowa.pun.pl www.dbnet.pun.pl www.figurki-lotr.pun.pl www.miniwwe.pun.pl www.ninja-naruto.pun.pl